Kościół św. Kamila
ul. Dubiela 10, 41-800 Zabrze
Numer telefonu
516 511 112
kontakt@snezabrze.pl
Szkoła Nowej Ewangelizacji w Zabrzu

O SNE w Zabrzu

Co daje uczestnictwo we wspólnocie?


BUDUJEMY WIARĘ

Internet stał się jednym ze skuteczniejszych kanałów ewangelizacji, dlatego chcemy dzielić się wiarą również w formie online.  Jesteśmy przekonani, że w ten sposób uda nam się dotrzeć do wielu serc.

DZIELIMY SIĘ ŚWIADECTWAMI

Na naszej witrynie publikujemy historie ludzi, którzy doświadczyli Bożej łaski. Umożliwiamy także przesyłanie świadectw w formie online. To szybki i prosty sposób, by podzielić się swoim doświadczeniem.

INFORMUJEMY I EDUKUJEMY

Za pośrednictwem naszej strony informujemy o bieżących wydarzeniach, planowanych kursach. Udostępniamy różnego typu materiały, np. artykuły, wywiady, filmy wideo.  • Do wspólnoty SNE w Zabrzu trafiłem przez przypadek. Początkowo myślałem, że to nie dla mnie. Z każdym spotkaniem zacząłem się coraz bardziej przekonywać, że Bóg naprawdę działa. Kiedy powierzyłem Mu swoje życie, wszystko zaczęło się zmieniać.


  • Wspólnota to miejsce, gdzie mogę spotkać się z Bogiem i doświadczyć Jego miłości. Na każde spotkanie czekam z niecierpliwością. Uwielbiam słuchać świadectw, które umacniają moją wiarę. Codziennie przekonuje się, że życie z Bogiem to największa przygoda mojego życia.


  • Spotkania wspólnotowe są mi bardzo potrzebne. Nigdy nie sądziłam, że Bóg może być tak blisko. Podczas uwielbienia raduje się moje serce, a wszystkie problemy i troski powierzam Panu. Spotkanie żywego Boga to najlepsze, co spotkało mnie w życiu.
Umacniaj wiarę

Nasze inicjatywy

Sprawdź nasze propozycjeEWANGELIZACJA

Organizujemy liczne przedsięwzięcia, których celem jest ewangelizacja. Kilka razy w roku przygotowujemy kursy stacjonarne, regularnie głosimy nauczania, publikujemy wartościowe artykuły i materiały wideo.

UWIELBIENIE

Uwielbiamy Boga na każdym spotkaniu modlitewnym w ramach SNE, a także organizujemy koncerty.

MODLITWA WSTAWIENNICZA

Posługujemy wstawienniczo. Modlimy się nad każdym indywidualnie, dając Duchowi Świętemu przestrzeń do działania.

MSZA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Raz w miesiącu organizujemy mszę z modlitwą o uzdrowienie. Po Eucharystii wspólnie śpiewamy pieśni i wielbimy Boga.