Kościół św. Kamila
ul. Dubiela 10, 41-800 Zabrze
Numer telefonu
516 511 112
kontakt@snezabrze.pl
Intencje

Intencje

Masz problem?

Poproś o modlitwę


1. WYPEŁNIJ FORMULARZ I NAPISZ INTENCJĘ

Napisz, o co możemy się pomodlić. Opisz krótko swoją sytuację.

2. TWOJA INTENCJA ZOSTANIE OMODLONA

Prośba o modlitwę zostanie przekazana animatorom Szkoły Nowej Ewangelizacji w Zabrzu, którzy będą wstawiać się do Boga w Twojej intencji. Równocześnie każdy, kto odwiedzi stronę i przeczyta intencję ma możliwość dołączenia się do modlitwy.

3. SPODZIEWAJ SIĘ, ŻE PAN CIĘ WYSŁUCHA

I jeszcze zapewniam was:  jeśli dwóch z was na ziemi zgodzi się co do jakiejkolwiek sprawy, by o nią się modlić, to spełni się im za sprawą mojego Ojca, Tego w niebie. Bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich” (Mt 18, 19-20).  • Głęboko wierzymy, że Bóg dotyka każdego z nas i zmienia nawet najtrudniejsze sytuacje. Wystarczy mieć wiarę wielkości ziarnka gorczycy, by w Twoim życiu zaczęły dziać się cuda.


  • Jako uczniowie Jezusa Chrystusa otrzymaliśmy moc i „władzę leczenia chorób” (Łk 9,1). Pan Jezus wysyłał swoich apostołów, aby głosili Królestwo Boże i uzdrawiali chorych.


  • Jeśli masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić, zaufaj Bogu. On ma moc czynienia cudów! Przeprowadzi Cię przez każdą "ciemną dolinę" (Ps 23).
Prośby

o modlitwę
    [prayer-form]
    [prayer-wall]